ARC AX10 Android tabletti ajoneuvokäyttöön
Android 10,1” tabletti on suunniteltu erityisesti ajoneuvokäyttöön. Tabletissa on 5-pisteinen kirkaistu lasi, 10,1” kapasitiivinen näyttö. Sen on erittäin helppo asentaa RAM mountiin ilman telakointiasemaa. Mukaan tulee antennit parempaa yhteyttä varten.
ARC AX10 – tabletti on pöly- ja vesitiivis, sitä voidaan käyttää sekä kylmissä -20 että lämpimissä olosuhteissa.
VLH_ARC-AX10-Vehicle-Android-tablet_06-2024_EN
Tärkeimmät ominaisuudet
- 10,1” 5-point tempered glass capacitive screen 1280 x 800 resolution
- Android 13 (GSM)
- 4GB RAM /64GB ROM
- SIM card slot / Standard USB-A port for data transmission
- WiFi 802.11
- -20°C – +60°C
- IP65, CE
Kestävät laitteet ammattikäyttöön
Laitteet ovat suunniteltu kestämään ääriolosuhteita: tärinää, lämpötilan ja kosteuden vaihteluita. Näiden ominaisuuksien takia tietokoneet sopivat erittäin hyvin liikkuvan työn ammattilaisille:
- metsäteollisuuteen
- prosessiteollisuuden huoltotehtäviin
- maansiirto alalle
- korjaamoihin
- jätehuoltoon
- rakennus- ja suunnittelupuolelle
- maatalouteen ja muihin haastaviin ympäristöihin
Hankkimalla uuden laitteen saat varmuuden sen toiminnasta ja parhaat uusimmat ominaisuudet, jotka takaavat että työt sujuvat ilman odottelua.